Mag ik mijn appartement verhuren?

Mag ik mijn appartement verhuren?

Ja, u mag uw appartement verhuren conform het modelreglement. Alvorens de huurders uw appartement betrekken dient u ervoor zorg te dragen dat het bestuur een ondertekende verklaring van uw huurders ontvangt dat zij de bepalingen van het modelreglement en eventuele huishoudelijk reglement alsmede eventuele regels uit het BW artikel 5:128 lid 1 (voor zover van toepassing) zullen naleven.

U vindt het modelreglement hier.

Geen reactie's

Geef een reactie